Polub nas
Do góry

Będzie 2. sezon serialu „Feud” Ryana Murphy’ego

Fabuła skupi się na postaci księcia Karola i księżnej Diany.

Sezon 1 jeszcze się nie rozpoczął, a w mediach pojawiła się już informacja o kolejnej odsłonie nowego serialu Ryana Murphy’ego, „Feud,” którego fabuła skupi się na Księciu Karolu i Dianie

Fani twórczego geniuszu, który stoi za sukcesem takiej produkcji jak m.in.„American Horror Story” będą zachwyceni! Po ogromnej burzy wywołanej nadchodzącym serialem „Feud: Bette and Joan” Murphy szykuje już kolejny projekt! Premiera opowieści o duecie aktorek już w najbliższą niedzielę, a my już możemy szykować się na kolejną jego odsłonę.

Według doniesień amerykańskiego Variety w nowym sezonie zobaczymy, aż dziesięć odcinków, które skupią się na historii książęcej pary.

feud

Według wstępnych zapowiedzi producentów, serial opowie o nieszczęśliwej relacji pary w sposób, który jeszcze nigdy nie został pokazany w telewizji. Za scenariusz odpowie sam Ryan Murphy we współpracy z Jonem Robinem Baitzem.

Czytaj też: Nowy zwiastun serialu „Feud” już w sieci!

Główny wątek fabularny skupi się prawdopodobnie na wydarzeniach po 1981 roku i opowie całą historię małżeństwa, aż do głośnego rozwodu w 1996 roku.

Najważniejsze pytanie: czy nowy sezon to więcej Sary Paulson?

…prawdopodobnie tak!

Murphy znany jest z obsadzania swoich ulubionych aktorów w kolejnych produkcjach – mamy więc nadzieję, że Sarah wcieli się w rolę Księżnej Diany! Byłaby genialna do tej roli, nie uważacie?

Kogo chcielibyście w obsadzie?

źródło: www.hellogiggles.com

Więcej w dziale FILM