Polub nas
Do góry

Bilety na polskie koncerty Gorillaz będą… ZA DARMO

A dokładniej za 1,23 brutto.

Kilka tygodni po jednym z największych koncertowych ogłoszeń w tym roku, nareszcie dostaliśmy pierwsze informacje o biletach na występ Gorillaz w Polsce

Zespół ze swoją nową płytą odwiedzi nasz kraj, aż dwukrotnie – pierwszy koncert odbędzie się 14 czerwca w Warszawie, a 18 czerwca muzycy odwiedzą Katowice. Jeśli nie uda Wam się zdobyć biletów na wydarzenie to zostaje Wam jeszcze jedna możliwość – koncert w Kolonii, który transmitowany będzie na żywo w technologii  360°.

Wracając do biletów… czy wspominaliśmy już, że będą darmowe?

Dokładnie tak! To nie jest błąd – za bilet przyjdzie Wam zapłacić jedynie 1,23 brutto. Czy to sen? Czy to wszystko jest prawda? Takie pytania pojawiły się zapewne w Waszych głowach – tłumaczymy więc o co tak naprawdę chodzi.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 15 maja punktualnie o godz. 12:00 – jednak tylko dla użytkowników T-Mobile. Jeśli macie telefon w tej sieci wszystko co będziecie musieli zrobić to wysłać sms o treści Gorillaz na numer 80557. W odpowiedzi otrzymacie kod uprawniający do otrzymania maksymalnie dwóch biletów.

Wnioskując (= to jedynie nasze przypuszczenia) po odpowiedzi pod jednym z postów organizatora koncertów, wysłanie smsa to SZANSA na zdobycie biletów (zobaczcie poniżej). Dystrybucja dla wszystkich wystartuje 17 maja 2017 i będzie realizowana w dwóch etapach: 17 i 25 maja od godz. 12:00.

Tak zgadujemy. Jak będzie naprawdę? Jaka będzie cena i czy bilety trafią do regularnej sprzedaży? Skontaktowaliśmy się z organizatorem i czekamy na dokładniejsze informacje w tej sprawie.

Stay Tuned.

Więcej w dziale News