Polub nas
Do góry

Checie poznać liczbę selfie, które zrobicie w ciągu całego życia?

My znamy już odpowiedź na to dręczące wszystkich pytanie.

Macie iPhona lub innego smartfona? Zróbcie nam przysługę

Zajrzyjcie teraz w galerię zdjęć na Waszych telefonach i policzcie ile selfie udało Wam się jak do tej pory zrobić. Jeśli wyjdzie Wam duża liczba, nie zacznijcie krzyczeć z przerażenia – wszyscy wasi znajomi mogliby zapewne pochwalić się podobnym wynikiem. (dobrze wiemy, że i tak większość „selfie” już dawno została przez Was skasowana z pamięci telefonu!)

Czytaj też: Sekretna wersja Tindera – tylko dla pięknych ludzi

Samsung zdecydował się ocenić jaką średnią liczbę selfie wykonamy w przeciągu całego życia i musicie przyznać, że liczba ta robi wrażenie, choć naszym zdaniem nie jest jeszcze tak źle.

Zgadniecie ile? 25,000. To całkiem sporo zdjęć.

Informacja ta ujrzała światło dzienne w celach promocji nowej kamery w najnowszym telefonie firmy Samsung, który pochwalił się wczoraj telefonami Samsung Galaxy S8 i S8+.

Jasne jest, że głównym celem publikacji wyników było podkreślenie tego jak wielkie znaczenie ma zjawisko „selfie” w generacji, której żyjemy. Nawet jeśli nie publikujemy wszystkich to z całą pewnością potrafią one wzmocnić naszą samoocenę. Jeśli nie, to przynajmniej wiemy, że nic nie utknęło nam między zębami podczas wieczornej imprezy.

Pokazano również, że w tygodniu spędzamy średnio godzinę na robieniu, edytowaniu i wrzucaniu zdjęć do sieci.

Wyniki te nie różnią się znacznie od badań opublikowanych w 2015 roku przez agencję Luster Premium White. Nie tylko udało się przewidzieć, że selfie zyska na popularności, ale dowiedziono, że ponad 95% z nas wykona selfie przynajmniej raz.

Jeśli więc macie przyjaciela dla którego jest to „”głupota” – nie martwcie się, prawdopodobnie nie mówi Wam całej prawdy.

Więcej w dziale lifestyle