Polub nas
Do góry

Czas wyrzucić Snapa! Instagram zaprezentował nowe „filtry twarzy”

Zwalniajcie miejsce w telefonach.

Zapnijcie pasy – rywalizacja Snapchat vs. Instagram wchodzi w decydującą fazę. Instagram wprowadził właśnie „filtry twarzy” i tym samym skopiował jedną z najpopularniejszych funkcji konkurencyjnej platformy

Filtry i kilka innych, nieznanych dotąd funkcji możecie już odblokować aktualizując aplikację do wersji 10.20, która dostępna jest już w sklepach Apple Store i Google Play.

Nowe filtry twarzy wśród, których znajdują się m.in. wirujące nad głową wzory matematyczne czy bukiet kwiatów mogą być nawet używane w połączeniu z aplikacją Boomerang (tak wiem, też jesteśmy podekscytowani). Użytkownicy mogą wysyłać je sobie za pomocą Instagram Direct lub umieszczać bezpośrednio w zakładkach Stories.

instagram snapchat

To jednak nie koniec zabawy.

Jeśli nie jesteście fanami „starych” filmów z Boomeranga to z całą pewnością pokochacie funkcję „Rewind,” która pozwoli Wam nagrywać filmy OD TYŁU (widzicie już te hektolitry niekończącego się szampana?).

Nowe naklejki z hasztagami pozwolą nam również na umieszczenie klikalnych hasztagów, które możecie umieścić bezpośrednio w swoich stories.

snapchat instagram

Jeśli jeszcze Wam mało, Instagram wprowadził również bajerancką opcję pt. „erase,” która pozwoli Wam nakładać kolorowe warstwy na zdjęcia i tworzyć w nich kształty i słowa.

snapchat instagram

Tak jest! Już wiemy co będziemy robić cały dzień.

Więcej w dziale lifestyle