Polub nas
Do góry

Druga część koncertów symfonicznych do filmów o Harrym Potterze

W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół.

JVS Group i Sinfonietta Cracovia ogłaszają drugą część koncertów symfonicznych do kultowej sagi. Tym razem posłuchamy muzyki z filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Po raz kolejny widownia w Polsce będzie miała okazję posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej do drugiej części z serii filmów o Harry’m Potterze. Widowiska odbędą się w październiku w Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

 

Niezapomnianą ścieżkę autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480 calowym ekranie HD. Koncerty muzyki filmowej do serii filmów o Harrym Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku są kolejną magiczną przygodą w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

16.10  Azoty Arena Szczecin | 17.10 Hala Stulecia Wrocław | 18.10 Hala Torwar Warszawa | 19.10 Arena Poznań | 21.10 Tauron Arena Kraków

W “Harry Potter i Komnata Tajemnic” na początku drugiego roku w szkole czarodziejów walczą nawet drzewa, lataja samochody, a przed niebezpieczeństwem ostrzegają Harry’ego domowe elfy. W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół.

Więcej informacji o trasie znajdziecie tutaj.

Druga część przygód Harry’ego Pottera to kolejny rok wyjątkowych ale także niebezpiecznych przygód, które zapowiada krwawy napis na ścianie “Otworzy się Komnata Tajemnic”. Ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry’ego, Rona i Hermiony odwagi i wykorzystania wszystkich magicznych zdolności.

Bilety na Harry Potter I Komnata Tajemnic in Concert są w sprzedaży od 10 kwietnia na eventim.pl   

Więcej w dziale Wydarzenia