Polub nas
Do góry

Ekipa serialu „Stranger Things” zakończyła zdjęcia do 2. sezonu

Premiera już w Halloween.

Zakończyły się prace na planie 2. sezonu kultowej produkcji Netflix – serialu „Stranger Things”

Latem, ubiegłego roku Stranger Things zdobyło ogromną popularność, a wraz z upływem kolejnych tygodni od czasu premiery zdobywało coraz to większą rzeszę fanów. W pierwszej odsłonie poznaliśmy mieszkańców miasta Hawkins w stanie Indiana, którzy po tajemniczym zniknięciu Willa Byersa rozpoczynają jego poszukiwania w trakcie których poznają dziewczynkę z tajemniczymi zdolnościami – Eleven – (w tej roli Millie Bobby Brown). Sezon zakończył się odnalezieniem chłopca i zaginięciem Eleven tuż po pokonaniu przez nią Demogorgona.

Czytaj też: Wszystko co wiemy o 2. sezonie serialu „Stranger Things”

Nieco ponad miesiąc po premierze, Netflix oficjalnie potwierdził przygotowania do kolejnego sezonu serii, którego premiera ma odbyć się już jesienią (w Halloween). Pierwszy zwiastun pokazano podczas finału Super Bowl i od tego czasu zarówno twórcy (Matt i Ross Duffer) jak i obsada nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów nadchodzących odcinków.

Kilka minut temu okazało się, że zdjęcia zostały oficjalnie zakończone.

Ekipa i członkowie obsady serialu w tym m.in. Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown i Tim Ives opublikowali na swoich profilach społecznościowych oficjalne potwierdzenie tej informacji.

Poprzedni1 z 3Kolejny

Więcej w dziale FILM