Polub nas
Do góry

Gwiazdy „Lady Bird” w kolejnym filmie Grety Gerwig

Timothée Chalamet i Saoirse Ronan ponownie razem?

Reżyserka Greta Gerwig planuje już kolejny projekt! W nowej wersji filmu „Małe Kobietki” na ekran mają powrócić gwiazdy „Lady Bird” – Timothée Chalamet i Saoirse Ronan

„Małe Kobietki,” klasyczna, amerykańska powieść autorstwa Louisy May Scott, która opowiada o dojrzewaniu czterech sióstr niejednokrotnie była już inspiracją dla wielu twórców. Na podstawie książki z 1869 roku powstał już m.in. film, musical oraz opera. Wszystko wskazuje na to, że z klasycznym dziełem zmierzy się teraz nominowana do Oscara, Greta Gerwig.

Na ekranie mają pojawić się; Saoirse Ronan, Meryl Streep, Timothee Chalamet, Emma Stone oraz Florence Pugh ❤️

Obsada nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że Pugh wcieli się w rolę Amy March, z kolei Stone miałaby zagrać najstarszą z sióstr, Meg. Chalamet, który zachwycił swoją rolą w „Call Me By Your Name” dostał propozycję wcielenia się w chłopaka imieniem Laurie w których podkochują się wszystkie siostry. Dla Saoirse Ronan pozostałaby rola Jo.

Akcja powieści „Małe Kobietki” rozgrywa się w Massachusetts, gdzie cztery siostry wraz z matką przeprowadzają się do nowego miasta i starają się odnaleźć w życiu bez ojca. W adaptacji z 1994 roku w filmie mogliśmy zobaczyć m.in. Winonę Ryder, Susan Sarandon oraz Kirsten Dunst. Każdy kto widział ten film z całą pewnością pamięta również genialną muzykę autorstwa Thomasa Newmana.

Czytaj też: „Lady Bird” poruszy Wasze serca, nawet jeśli okres dorastania macie dawno za sobą – recenzja filmu

Czy Ronan i Chalamet przywrócą te magiczne momenty na wzór Winony Ryder i Christiana Bale’a? Mamy taką nadzieję, bo bez wątpienia są to jedni z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia.

Czekacie?

źródło: www.dazeddigital.com

Więcej w dziale FILM