Polub nas
Do góry

H&M otwiera nową markę

Z całą pewnością spodoba Wam się ten pomysł.

Sklepy w których można znaleźć niedrogie projekty inspirowane pracami światowych projektantów, wciąć cieszą się ogromną popularnością

Na te potrzeby postanowiła odpowiedzieć uwielbiana przez wielu marka H&M, która jak wynika z doniesień magazynu Business of Fashion, już niebawem otworzy sieć nowych sklepów Arket. Znajdą się tam zarówno ubrania damskie jak i męskie jednak z założenia będzie to oferta lepsza jakościowo, a co za tym idzie nieco droższa niż ta, którą znajdziecie w sklepach H&M.

Dyrektor kreatywna marki Arket, Ulrika Bernhardtz w wywiadzie z BoF:

„Podstawą nowej marki będzie ponadczasowość, świeżość, jakość i ciepło. Ponadczasowość to styl, który od zawsze był ponad trendami. Z kolei świeżość to jej odpowiednik: w naszych ubraniach klienci zawsze będą czuli się nowocześnie i świeżo. Jakoś to nie tylko tkaniny, ale również sposób ich wykonania. W cieple chodzi nam o to, abyśmy byli autentyczni i dopasowani do indywidualnych potrzeb.”

Co więcej znaczna część nowych sklepów zostanie również wzbogacona o kawiarnie = spełnienie marzeń każdego zakupoholika. Jakby tego było mało, Arket otwiera swe sklepy TYLKO w Europie – Wasi znajomi zza Oceanu mogą więc zazdrościć.

„W naszych sklepach planujemy otworzyć również własne kawiarnie w których nie tylko będzie czekała na Was najlepsza kawa, ale również zdrowe jedzenie,” dodaje Bernhardtz. Z uwagi na fakt, że zarówno H&M jak i Arket są markami szwedzkimi, jedzenie serwowane w kawiarniach, dyrektor kreatywna w rozmowie z BoF nazwała mianem „new nordic”.

Czytaj też: Levi’s powraca do lat 60-tych

Powoli zaczyna to brzmieć jak połączenie sklepów Ikea/H&M (zgadliście, w Arket znajdziecie również produkty do dekoracji wnętrz) i bardzo nam się ten pomysł podoba.

Otwarcie nowej sieci planowane jest już na jesień tego roku!

Więcej w dziale moda