Polub nas
Do góry

Jude Law zagra młodego Dumbledore’a w „Fantastycznych Bestiach”

Jeden z najprzystojnieszych profesorów w historii kina?

Tym newsem żyje od kilku godzin cały Hogwart! Jude Law wcieli się w postać młodego Dumbledore’a, który najwyraźniej w latach młodości był niezłym ciachem

Od samego początku, kiedy to film „Fantastic Beasts and Where to Find Them” w 2016 roku zadebiutował w kinach, fani Harry’ego Pottera zastanawiają się kto wcieli się w kultowych bohaterów, a dokładniej w ich młodsze wersje.

Kilka godzin temu wytwórnia Warner Bros. Pictures ogłosiła, że w roli młodego dyrektora Hogwartu w nadchodzącym sequelu wcieli się sam Jude Law. Dajcie nam chwilę żeby to przetrawić.

Według doniesień magazynu Variety, Law wcieli się w młodszą wersję obrońcy Harry’ego Pottera. W dalszym ciągu nie możemy powstrzymać emocji wzruszenia i szczęścia.

„Jude Law to fenomenalny aktor, którego pracę podziwiam od lat i nie mogę doczekać się kiedy będę mógł z nim współpracować,” powiedział reżyser sequela David Yates. „Jestem przekonany, że doskonale uchwyci wszystkie nieznane oblicza Albusa Dumbledore’a.”

Dumbledore to jeden z ulubionych bohaterów fanów uniwersum Harry’ego Pottera, a teraz wcieli się w niego Jude Law? To będzie doskonałe.

44-letni aktor doskonale poradził sobie z rolą młodego Papieża, Lenny’ego Belardo w serialu „The Young Pope,” dlaczego więc nie spróbować młodego Dumbledore’a? Brzmi to jak rola doskonała. Poza tym, czy jest na sali ktoś, kto nie uwielbia aktora za film „Holiday”?

Jest tak samo czarujący jak sam Dumbledore.

W nadchodzącym filmie o fantastycznych bestiach, młody Albus będzie jedynie profesorem Transmutacji na długo przed objęciem urzędu dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie z twarzą Law możemy być pewni, że będzie to jeden z najprzystojniejszych nauczycieli w historii kina.

Obok Law, na ekranie pojawią się także; Eddie Redmayne oraz Johnny Deep, który wciel się w rolę Grindelwalda. Law i Redmayne przeciwko Deppowi? Brzmi jak pojedynek wymyślony gdzieś w filmowym niebie, nieprawdaż?

Odliczamy do premiery filmu!

Więcej w dziale FILM