Polub nas
Do góry

Julia Pietrucha ogłasza wiosenną trasę koncertową

Artystka odwiedzi 10 miast.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o trasie koncertowej FROM THE SEASIDE, która odbędzie się już wiosną 2018r. i zostanie poprzedzona wydaniem drugiego albumu niezwykle wrażliwej i utalentowanej Julii Pietruchy

Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane będą delikatnymi balladami. Nie zabraknie oczywiście folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny. Subtelne dźwięki ukulele, na którym zagra Artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności.

Koncerty odbędą się w:

Do dobrze znanych już instrumentów dołączy mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.

Czytaj też: Nowa płyta Dawida Podsiadło w 2018 roku?

Premiera albumu otworzy wiosenną trasę koncertową, którą, jak to na płytę inspirowaną morzem przystało, rozpocznie się Gdańsku. Warzywniak zagra w największych miastach Polski. W pięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach.

Z kim się widzimy?

Bilety dostępne na: www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w CIM, sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert

Więcej w dziale koncerty / festwale