Polub nas
Do góry

„Jutro będziemy szczęśliwi” – wygraj zaproszenie na pokaz przedpremierowy

Dwa tygodnie przed oficjalną premierą.

Gwiazda poruszającego obrazu „Nietykalni” – Omar Sy, powraca w nowej roli

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany.

Czytaj też: 10 filmów lepszych od książki

Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą.

Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 1 maja o godz. 18:40 w kinie Atlantic, aby wygrać należy polubić ten post, a w komentarzu oznaczyć osobę, którą chcielibyście zabrać ze sobą.

Zwycięzcę wybierzemy 28 kwietnia o godz. 10:00 – powodzenia.

Więcej w dziale FILM