Polub nas
Do góry

To już pewne! Keira Knightley powraca do „Piratów z Karaibów”

Do tej pory, fani nie byli pewni czy Keira Knightley powróci do swojej roli w najnowszym (i prawdopodobnie) ostatnim filmie o Piratach.

Mimo, że Will Turner pożegnał się już ze światem żywych, jego miłość, Elizabeth Swan jest bezpieczna na jednej z wysp. Jesteśmy o tym PRZEKONANI. Jak? Panna Swan pojawia się w ostatnim zwiastunie filmu „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”

Ostatnim razem kiedy widzieliśmy Elizabeth (u boku Willa), to moment w którym zakochani wracali razem na ląd (pamiętajcie, że Will mógł odwiedzić ląd tylko raz na każde dziesięć lat żeglugi ze swoją załogą nieumarłych). Ciężko stwierdzić jak potoczą się ich dalsze losy – głównie ze względu na fakt, że Will wciąż jest przeklęty, a Elizabeth wygląda olśniewająco.

Do tej pory, fani nie byli pewni czy Keira Knightley powróci do swojej roli w najnowszym (i prawdopodobnie) ostatnim filmie o Piratach. Teraz jest jasne, że wróci.

 

Czytaj też: 12 najlepszych i najgorszych ról Johnny’ego Deppa

Mimo, że pojawia się w nowym zwiastunie to nie jest jasne jak znacząca będzie postać Swan w nadchodzącej produkcji. Wiemy jednak, że jej syn, Henry, dołącza do jednej z wielu wypraw Jacka Sparrowa i możliwe, że w podwodnym świecie spotyka się z ojcem.

Nowy film o Piratach zacumuje do kin już 26 maja. Trzymamy kciuki za szczęśliwy koniec Willa, Elizabeth i rzecz jasna Henry’ego.

Więcej w dziale FILM