Polub nas
Do góry

Katarzyna Nosowska zabiera głos w sprawie Opola

Prosto i z klasą. Brawa raz jeszcze.

Ostatnio co raz częściej piszemy o postaci Kasi Nosowskiej, jednak nie chodzi tu o nowe piosenki czy zapowiedzi płyt, ale o to jaką jest osobą… wartą podziwiania.

Kilka tygodni temu, po rozdaniu Fryderyków pięknie podziękowała fanom i kolegom z branży czym wzruszyła wszystkich entuzjastów muzyki o czym informowaliśmy Was tutaj. Wczoraj Nosowska pojawiła się u nas ponownie…

Tym razem chodziło o „aferę z Opolem,” kiedy to wokalistka grupy Hey odmówiła wystąpienia na festiwalu stojąc w obronie Kayah, którą prezes TVP, Jacek Kurski z festiwalu wyprosił. Pod koniec dnia decyzja władz telewizji uległa zmianie co nie zmieniło jednak decyzji Nosowskiej.

Właśnie opublikowała kolejny wpis, a my ponownie bijemy brawo!

„Panie i Panowie. W tej cichej i samotnej sekundzie przed snem, stajemy sami przed sobą, nadzy i prawdziwi, a wszelkie konteksty w jakich występujemy w relacji ze światem przestają mieć znaczenie,” pisze Nosowska w bijącym rekordy popularności wpisie.

„To wtedy dociera do nas, że bycie człowiekiem jest darem i zobowiązuje. Tylko my wiemy, tak naprawdę, jakie noty możemy sobie wystawić. Nie wystąpię w Opolu, bo wykluczenie, w jakiejkolwiek odsłonie, uznaję za zawstydzające…”

Pełną treść znajdziecie poniżej. 

Chapeau bas!

Więcej w dziale News