Polub nas
Do góry

Kathy Bates – gwiazda „American Horror Story” w nowym serialu Netflix

Nie możecie przegapić tej produkcji.

Netflix wybrał najlepszy dzień na to, aby pochwalić się swoją nową produkcją komediową z udziałem Kathy Bates, Disjointed. Materiał pojawił się w sieci w międzynarodowy dzień palenia zioła, a nie wyobrażamy sobie nic lepszego niż zapalić z Kathy

Produkcja jest półgodzinnym sitcomem produkcji Chucka Lorre’a i Davida Javerbauma. Nazwisko tego pierwszego może wydawać Wam się znajome – facet opowiada za takie produkcje jak m.in. „Two and a Half Men,” „The Big Bang Theory” i wiele innych.

Sprawdźcie poniższą zapowiedź i upewnijcie się, że nie ma nikogo obok Was bo wybuchniecie śmiechem.

 

Czytaj też: Twin Peaks i Netflix ruszają na podbój festiwalu w Cannes

Premiera serialu zapowiedziana jest na 25 sierpnia, a w roli głównej pojawi się laureatka Oscara i gwiazda serialu „American Horror Story,” Kathy Bates. Obok niej na ekranie zobaczymy m.in. Tone Bell, Aarona Motena, Elizabeth Alderfer oraz Dougie Baldwina.

„Ruth, maniaczka legalizacji marihuany spełnia swoje marzenie i zostaje właścicielką sklepu z jej ulubionym specyfikiem, Ruth’s Alternative Caring. U jej boku pojawi się trzech pracowników sklepu, 20-letni syn oraz ochroniarz z problemami.”

Każda rola Kathy Bates cieszy, ale ostatnio przyzwyczaiła nas do ponurych i rządnych krwi postaci. Tym razem aktorka rozśmieszy nas do łez.

Więcej w dziale FILM