Polub nas
Do góry

Kayah i Bregović wystąpią na dodatkowym koncercie w Warszawie

Album „Kayah i Bregović” odgrywa kultową rolę w historii polskiej muzyki.

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w Warszawie, duet wystąpi dwukrotnie

„W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami Kayah i Bregović w ramach ich wspólnej wrześniowej trasy koncertowej, organizatorzy ogłaszają dodatkowy występ dla stołecznej publiczności,” czytamy w oficjalnej informacji prasowej.

Duet wystąpi na drugim koncercie w Warszawie w sobotę 23.09.2017, kończąc tym samym trasę rozpoczynającą się 14-tego września 2017 w Łodzi.

Album „Kayah i Bregović” odgrywa kultową rolę w historii polskiej muzyki. Wydana w 1999 roku płyta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych, m.in. 3 Fryderyki i 4 Superjedynki. Mimo upływu lat utwory z płyty są wciąż aktualne i podbijają serca kolejnych pokoleń.

Czytaj też: Red Bull Flying Illusion po raz pierwszy w Polsce

„Kocham podróżować dzięki muzyce, nie tylko uchem po mapie przenosząc się do Cabo Verde z Cesarią Evorą, do Izraela z Idanem Raichelem, ale i na Bałkany razem z Bregovićem. Ta ostatnia współpraca przyniosła mi w życiu dużo dobrego i wiem jak ważna była w życiu innych ludzi. To właśnie z szacunku dla fanów, dla ważnych chwil w ich życiu powiązanych z naszą wspólną płytą, zdecydowałam się na koncerty z Goranem. Czeka nas ogromna dawka wzruszeń” – komentuje Kayah.

Dodatkowo do sprzedaży trafia specjalna pula limitowanych biletów kolekcjonerskich, które można zakupić za pośrednictwem Biletomat.pl.

HARMONOGRAM WRZEŚNIOWEJ TRASY KONCERTOWEJ.

14.09.2017 (czwartek) – Łódź, Wytwórnia
15.09.2017 (piątek) – Gdynia, Gdynia Arena
16.09.2017 (sobota) – Szczecin, Azoty Arena
18.09.2017 (poniedziałek) – Poznań, MTP II
19.09.2017 (wtorek) – Wrocław, Hala Orbita
21.09.2017 (czwartek) – Kraków, Hala Wisły
22.09.2017 (piątek) – Warszawa, Progresja
Dodatkowy koncert: 23.09.2017 (sobota) – Warszawa, Progresja

źródło: Follow The Step

Więcej w dziale koncerty / festwale