Polub nas
Do góry

Kiosk Kultury – wielkie otwarcie już 13. maja

Jest to wyjątkowa inicjatywa na skalę europejską.

W dniach 13-14 maja, naprzeciwko Bramy Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego Kiosku Kultury

W nowoczesnym kiosku przy ul. Krakowskie Przedmieście 7 (vis-a-vis bramy wejściowej do Kampusu Głównego UW), będzie można zaczerpnąć informacji na temat wydarzeń kulturalnych w stolicy, a także zakupić bilety do ponad 40 najważniejszych warszawskich instytucji kultury: teatrów, muzeów, domów kultury oraz klubów muzyki klasycznej i jazzowej.

uniwersytet warszawski

Kiosk jest wzorowany na zachodnich „box-office’ach”, w których można kupować bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne. Jest to wyjątkowa inicjatywa na skalę europejską – do tej pory powstało niewiele miejsc zrzeszających liczne instytucje kultury, gdzie w jednej placówce ma się możliwość zakupienia zarówno biletu do teatru, muzeum, jak i na koncert.

Akcja Płać, ile chcesz!

Dodatkową atrakcją w weekend otwarcia będzie specjalna promocja Płać ile chcesz – To Wy zadecydujecie ile zapłacicie za swój bilet. Dokładna lista spektakli objętych akcją zostanie ogłoszona w piątek o godz. 15:00

Zapraszamy wszystkich do Kiosku Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 7 w sobotę i w niedzielę między godziną 10:00 a 20:00!

Więcej w dziale News