Polub nas
Do góry

Kultowe lokalizacje miasteczka Twin Peaks w nowym zwiasutnie

David Lynch obiecuje powrócić do wielu miejsc, które wystraszyły w oryginalnej serii.

Czerwony pokój. Biuro szeryfa. Jadłodajnia. Wszystkie kultowe miejscówki z oryginalnej serii Twin Peaks powracają w opublikowanym właśnie zwiastunie nowych odcinków

Jesteśmy już na ostatniej prostej… 21. maja obejrzymy nową wersję serialowej wizji Davida Lyncha, a premierowy zwiastun potwierdza tylko, że twórcy nie zapomnieli o tym, za co wielu pokochało miasteczko i jego mieszkańców. Na nadchodzącą wersję złoży się, aż 18. odcinków.

Pojawiło się jednak kilka zmian – jak np. logo RR Cafe, które zostało zastąpione szyldem z napisem RR2GO! i strzałką co prawdopodobnie oznacza, że od teraz restauracja oferuje swoje produkty na wynos. Nawet tak małe miasteczko jak Twin Peaks nie jest odporne na globalizację.

 

Czytaj też: Wiemy gdzie obejrzycie Twin Peaks w Polsce

Kyle MacLachlan, który wciela się w rolę Agenta Dale’a Coopera powiedział w ostatnim wywiadzie z magazynem Dazed czego możemy spodziewać się w nowej serii. „Wiele rzeczy uległo zmianie… świat nie stał w miejscu, ale poza faktem, że będzie inaczej nie mogę zdradzić zbyt wielu tajemnic. Ciekaw jestem jak zareagują na to nasi fani.”

Aktor powiedział także o powrocie do swojej postaci. „Praca z ludźmi, których naprawdę lubisz to niesamowite przeżycie. Było bardzo ciężko, ale nikt nie narzekał. Co dzień witałem się z Davidem Lynchem i wiedzieliśmy, że przed nami kolejny fantastyczny dzień na planie.”

Czekacie na premierę?

źródło: www.dazed.com

Więcej w dziale FILM