Polub nas
Do góry

Kyle MacLachlan o przyszłości „Twin Peaks”

Aktor zdradził dalsze plany kultowej produkcji Davida Lyncha.

MacLachlan wciela się w rolę Agenta Coopera – jednego z bohaterów serialu Twin Peaks, który kilka tygodni temu powrócił w wyczekiwanym 3. sezonie

Aktor zdradził jaka przyszłość czeka kultową produkcję Davida Lyncha. Serial powrócił na ekrany telewizorów po ponad 25. latach przerwy.

Podczas, gdy nowy sezon powoli zmierza ku końcowy, MacLachlan zdradził, że premierowe odcinki show za którym szaleją miliony, nie muszą oznaczać pożegnania ze miasteczkiem Twin Peaks.

W wywiadzie z Digital Spy, padło pytanie czy wyobraża sobie realizację kolejnych odcinków. „Cudownie bawiłem się na planie,” odpowiada serialowy Agent Cooper. „Jeśli kiedykolwiek miałbym szanse, ponownie pracować z Davidem [Lynchem – przyp. red] nie zastanawiałbym się, ani chwili.”

 

Czytaj też: Twórcy zapowiadają dwie oficjalne ścieżki dźwiękowe do Twin Peaks

Aktor zdradził również, że nie dostawał scenariusza na każdy odcinek nowego sezonu, ale jako jeden z nielicznych na samym początku otrzymał już dokładne wytyczne na temat wszystkich, osiemnastu odcinków trzeciego sezonu Twin Peaks.

„Nie był to tradycyjny scenariusz, brakowało w nim podziału na akty co w świecie seriali nie zdarza się często. Dostałem ponad 500 stron arkusza i wszystko szło jednym rytmem. Brakowało naturalnej przerwy. Nie byłem w stanie stwierdzić kiedy kończy się i zaczyna kolejny odcinek.”

„Szczerze mówiąc… pochłonąłem całość od razu. Czytało się bardzo długo i musiałem robić sobie przerwy, ale kartki same przewracały mi się w palcach. To było fascynujące. Niektóre wizję Lyncha wyobraziłem sobie bez problemu… inne pozostały tajemnicą do momentu wejścia na plan.”

Wszystko wskazuje na to, że najlepsze w Twin Peaks jeszcze przed nami:

„Wydaje mi się też, że kiedy dotrzemy do końca tej historii… Ehhh, rzecz jasna nie pozwolono mi teraz o tym mówić. Obiecuje, że będzie spektakularnie.”

źródło: www.nme.com

Więcej w dziale FILM