Polub nas
Do góry

„Mother!” – wszystko co wiemy o nowym filmie z Jennifer Lawrence

Lawrence i Bardem to nie jedyni aktorzy, którzy zachwycą w nowym filmie Aronofsky’ego.

Przygotujcie się na kolejny thriller autorstwa Darrena Aronofsky’ego

Reżyser doskonale zna się na surrealistycznych thrillerach psychologicznych. Autor takich produkcji jak m.in. „Requiem for a Dream” czy „Black Swan” zapowiada kolejny projekt pt. „Mother!” Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 październik 2017 roku, a w roli głównej pojawi się Jennifer Lawrence. Dwa dni temu w sieci pojawił się pierwszy plakat.

Oszałamiający plakat – autorstwa James’a Jeana to połączenie klasyków gatunku i odrobina motywu znanego z Baśni braci Grimm. Serce wyrwane z klatki piersiowej – wygląda na to, że Jennifer Lawrence swe serce złoży komuś w ofierze. W naszych głowach wciąż wiele pytań pozostaje jednak bez odpowiedzi, dlatego podsumujmy.

Wszystko co wiemy o nowym filmie.

Jennifer Lawrence wystąpi u boku Javiera Bardema

Fabuła filmu jest jeszcze bardzo mało znana, jednak jedno wiemy na pewno: „związek pary jest poddany próbie, kiedy w domu zakochanych pojawia się nieproszony gość i zagłusza ich spokój.” Nie jest jednak pewne czy „goście” są postaciami fizycznymi czy może tajemniczymi siłami.

Śmierć wisi w powietrzu

Zakrwawione, wciąż bijące serce Lawrence to najlepszy sygnał, że szykuje się tragedia. Znalazł się jednak fan, który w lewym rogu plakatu dostrzegł małą, tajemniczą twarz. Przyjrzyjcie się uważnie – czy to duch czy pozostałości starego zdjęcia rodzinnego? Bez względu na odpowiedź… przeraża.

Widzicie to?

Gwiazdy w drugoplanowych rolach

Lawrence i Bardem to nie jedyni aktorzy, którzy zachwycą w nowym filmie Aronofsky’ego. U ich boku pojawią się również; Michelle Pfeiffer, Ed Harris, Kristen Wig oraz Brian Gleeson. Po ogromnym sukcesie „Black Swan” zapewne nikt nie odmówi udziału w nowym filmie reżysera.

Więcej w dziale FILM