Polub nas
Do góry

Nowy zwiastun „Love Actually” Red Nose Day

Czy to nie fajne uczucie? Spotkać starych przyjaciół…

Wracamy do momentu w którym skończyliśmy, Mark w dalszym ciągu ma swoje karty i puka w drzwi Juliet z prośbą o ich przeczytanie. Jednak tym razem jest tylko chłopakiem, stojącym na przeciw dziewczyny i pyta czy podoba jej się jego broda

Tu zaskoczenie: Wcale jej się nie podoba! Powtórzmy to: Juliet nie jest tym zachwycona.

W sieci pojawił się kolejny zwiastun krótkometrażowej kontynuacji filmu „Love Actually” stworzonego na potrzeby święta Red Nose Day. Produkcja pt. „Red Nose Day Actually” została już pokazana w Wielkiej Brytanii, a premiera w Ameryce odbędzie się dopiero 25. maja. Mimo, że co zmieniło się u naszych bohaterów, dowiemy się dopiero za dwa tygodnie to przedsmak znajdziecie poniżej.

Czy to nie fajne uczucie? Spotkać starych przyjaciół…

 

Od premiery filmu „Love Actually” minęło już 14 lat i wygląda na to, że nadchodząca produkcja rozpocznie się tam gdzie ostatnio skończyliśmy. Wszyscy bohaterowie w dalszym ciągu próbują rozgryźć czym tak naprawdę jest miłość… niektórym wychodzi to lepiej, innym, nieco gorzej.

Jeśli liczycie na to, że Minister Hugh Grant w dalszym ciągu zachwyca to odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna, oczywiście, że TAK.

Miłość wybuchnie już 25. maja.

Znając możliwości internetowych piratów zza Oceanu, prawdopodobnie właśnie wtedy produkcja znajdzie się również w Internecie, a sprytni fani z Polski na pewno znajdą sposób, aby obejrzeć film.

źródło: www.hellogiggles.com

Więcej w dziale FILM