Polub nas
Do góry

O nas

qultqultury

Treści na naszym portalu skoncentrowane są na tematyce kultury i jej obecności w codziennym życiu młodych ludzi z pasją , którzy za wszelką cenę pragną poszerzać horyzonty swoich zainteresowań.

Nasz jedyny tego typu projekt w polskiej przestrzeni internetowej jest odpowiedzią na bardzo proste pytanie – dlaczego dostęp do świata polityki czy biznesu jest tak łatwy i prosty, a zapomina się o tym co dla nas młodych ludzi najważniejsze i zarazem najbardziej interesujące, czyli : kino, moda, teatr czy muzyka. To właśnie z myślą o was tworzymy ten projekt z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy wam prosty i zarazem niezwykle przyjemny dostęp do świata kultury młodych nie tylko z kraju, ale także z rynków zagranicznych.

QultQultury

W naszym redakcyjnym zespole przeważają młodzi ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają swoje niecodziennie pasje i zainteresowania, którymi z radością dzielą się z naszymi czytelnikami. Jeśli znudziły wam się tanie plotki czy doniesienia z sejmowych korytarzy lub szukacie oryginalnych treści na najbardziej interesujące was tematy, to qultqultury jest miejscem dla was!

Zapraszamy i życzymy wielu mile spędzonych godzin na naszym portalu!