Polub nas
Do góry

Okazuje się, że większość młodych wcale nie lubi tostów z avocado i wszystko co do tej pory sądziliśmy to kłamstwo

Wyniki ankiety dowiodły, że ludzie w wieku od 18 do 29 lat wcale nie szaleją na punkcie avocado.

Ostatnie badania wykazały, że na kupno tostów z avocado w restauracji decyduje się niewielka liczba przedstawicieli millenialsów

Internetowa obsesja na punkcie avocado przez, które młodzi jakoby nie mogą pozwolić sobie na zakup własnych mieszkań trwa w najlepsze.

W jej najnowszej odsłonie pojawia się ankieta przygotowana przez redakcję portalu Haffington Post, która przepytała 1000 Amerykanów w wieku od 18 lat i wyżej, aby raz na zawsze ustalić czy młodzi w ogóle jedzą / lubią tosty z avocado. Jej wyniki mogą Was zaskoczyć.

Nie wiecie o co chodzi?

Przypominamy: Dlaczego młodych nie stać na mieszkanie? Avocado

Wyniki ankiety dowiodły, że ludzie w wieku od 18 do 29 lat wcale nie szaleją na punkcie avocado. Prawda jest taka, że zaledwie 28 procent pytanych w tym przedziale wiekowym zadeklarowało miłość do avocado co nie różni się wiele od poprzednich generacji. Wśród przedstawicieli grupy wiekowej od 30 do 44 lat znalazło się 38 procent miłośników tego owocu.

 

Na domiar tego, jedynie mała grupa badanych zadeklarowała, że zdecydowała się zakupić tosty z avocado w restauracji – 6 procent ankietowanych. Dorośli zresztą podobnie – osoby po 30-tce stanowią zaledwie 15 procent kupujących „zielone tosty” w restauracjach.

Częstszą praktyką jest szykowanie takich tostów w domu, co oznacza, że nie ma na świecie wielu młodych, którzy przejadają kasę na potencjalne mieszkanie w restauracjach, a to właśnie tego dotyczyły głośne w ostatnich tygodniach słowa pewnego multimilionera z Australii.

źródło: www.foodandwine.com

Więcej w dziale lifestyle