Polub nas
Do góry

Z okładką nowego albumu Lany Del Rey jest coś nie tak…

Koniec „letniego smutku.”

Dobre wieści dla fanów Lany Del Rey: Wasza ulubiona wokalistka otrząsnęła się już z „letniego smutku” i z uśmiechem rozpoczyna erę Lust for Life

Przynajmniej takie odnosimy wrażenie po tym jak wokalistka ujawniła w sieci okładkę nadchodzącego krążka – jest romantycznie i z wyraźną inspiracją rockiem lat 70-tych (Lana nie byłaby sobą gdyby w swojej stylizacji nie nawiązała do retro klimatów). Na okładce Del Rey przypomina nieco „dziecko kwiat” skojarzenia są więc oczywiste. Jednak czy jej szampański uśmiech naprawdę jest wiarygodny?

Możecie uznać to za nieco cyniczne, ale wydaje nam się, że promienny uśmiech Lany nie jest do końca autentyczny. Jej muzyka znana jest z mrocznego tła… nie powinniśmy więc zakładać, że „Lust for Life” będzie tak niewinnym albumem na jaki wygląda po okładce. Nie uważacie?

Lana zapowiedziała swój nowy krążek pod koniec marca. Opublikowała wtedy krótki materiał filmowy w którym słyszymy: „Mimo, że czasy w których teraz żyjemy są nieco szalone to nie różnią się zbytnio od tych w których przyszło żyć ludziom z poprzednich generacji. Mimo to czasy „Hollyweird” w których przyszło mi się urodzić w całości odpowiadają nadchodzącemu albumowi.”

Data premiery krążka „Lust for Life” nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, a w oczekiwaniu na kolejne informacje zostawiamy Was z singlem „Love,” którego możecie posłuchać powyżej.

Czekacie na nowy album?

Więcej w dziale News