Polub nas
Do góry

Pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego o szalonych klaunach

Jeden z najbardziej porypanych filmów jakie wejdą niebawem do kin.

„Behind The Sightings” oparty jest na 112 godzinach nagrań pary badającej szaleństwa klaunów, które miały miejsce w całej Ameryce

W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego, którego twórcy podążają śladami przerażających klaunów, które w ubiegłym roku terroryzowały mieszkańców niemal wszystkich amerykańskich stanów.

Dziesiątki szaleńców przebierało się w „szatańskie” kostiumy klaunów i chowało się w pobliżu lasów lub szkół. Nie było to jednak zjawisko odnoszące się tylko i wyłącznie do sąsiadów zza Oceanu – klauni pojawiali się również w Wielkiej Brytanii, Europie, Australii, Nowej Zelandii i Singapurze.

Zobaczcie oficjalny zwiastun.

 

Czytaj też: Strach przed klaunami. Dlaczego tak bardzo przerażają?

„Behind The Sightings” w reżyserii Tony’ego Cadwella bazuje na ponad 112. godzinach materiału zebranego przez męża i żonę, którzy na własną rękę postanowili zbadać sprawę. W filmie zobaczymy ich wizytę w Greenville, miejscu w którym pod koniec 2016 roku po raz pierwszy pojawił się klaun.

Według doniesień magazynu Deadline, premiera filmu odbędzie się w październiku 2017 roku.

Producent dokumentu powiedział o projekcie:

„Klauni od zawsze kojarzeni byli z rozrywką i komedią, jednak mieli również swoją ciemną stronę. To nie fikcja, „Behind the Sightings” to opowieść o przerażających atakach klaunów, które wstrząsnęły światem w ubiegłym roku.”

Więcej w dziale FILM