Polub nas
Do góry

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu „13 Reasons Why”

Jak donosi magazyn ScreenRant zdjęcia potrwają sześć – osiem miesięcy.

Kontrowersyjna produkcja Netflix, powróci w 2018 roku

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej odsłony produkcji „13 Reasons Why”.

Pierwszy sezon, serialu o którym do dziś mówi niemal cały internet pojawił się na amerykańskiej platformie kilka miesięcy temu. Główną bohaterką jest Hannah Baker (Katherine Langford), uczennica liceum, która decyduje się odebrać sobie życie i zostawia po sobie trzynaście kaset w których wyjaśnia co popchnęło ją do czynu ostatecznego.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery 2. sezonu, ale z całą pewnością pojawi się on dopiero w  2018 roku.

Jak donosi magazyn ScreenRant zdjęcia potrwają sześć – osiem miesięcy.

Informację o rozpoczęciu zdjęć potwierdził za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, Christian Navarro, którego możecie pamiętać z roli Tony’ego. „Day One. S2. Ready to make some magic,” napisał.

Na początku maja w sieci pojawiły się również pierwsze informacje odnośnie fabuły nadchodzących odcinków. Twórca serii, Bryan Yorkey potwierdził w wywiadzie z Entertainment Weekly, że historia serialowej Jessiki „nie jest jeszcze skończona.”

„Kiedy widzowie mówią, że wątek z udziałem Jessiki jest skończony… są w błędzie, bohaterka dopiero próbuje pozbierać się po odsłuchaniu swojej kasety, a gwałciciel nie został jeszcze pociągnięty do odpowiedzialności za to co jej zrobił,” powiedział Yorkey. „Nie mógłbym zostawić tych dwóch wątków niedokończonych.”

Yorkey potwierdził również, że drugi sezon „13 Reasons Why” odejdzie nieco od motywu kaset, które były podstawowym wątkiem pierwszej odsłony serii.

źródło: www.nme.com

Więcej w dziale FILM