Polub nas
Do góry

Ryan Murphy potwierdza: Donald Trump i Hillary Clinton w nowym sezonie „American Horror Story”

Strach się bać…

Nadchodzący sezon American Horror Story będzie najbardziej „rzeczywistym” ze wszystkich w historii serialu i trochę nas to przeraża…

W nowej, siódmej już odsłonie serii nie zobaczymy przeklętej kolonii, przerażającego hotelu czy szpitala psychiatrycznego, a coś co wydarzyło się w świecie rzeczywistym. Fabuła oparta będzie na Wyborach Prezydenckich z 2016 roku i na tym co wydarzył się po 7. listopada. Przerażające.

Czytaj też: Ryan Murphy szykuje kolejny serial

Od czasu ogłoszenia głównego motywu, twórca serii, Ryan Murphy pozostawał tajemniczy i nie zdradzał co dokładnie zobaczymy w nowych odcinkach. Podzielił się jednak z fanami jednym z pomysłów, który mówił o tym, że aktorzy faktycznie wcielą się w postaci Trumpa i Clinton, a kilkoro aktorów z obsady przyznało, że pomysł bardzo im się spodobał (wśród nich m.in. Sarah Paulson).

american horror story

Jednak jak zdradził, nie będzie potrzeby szukania odtwórców ról Donalda Trumpa i Hillary Clinton. Dwójka pojawi się w serialu i wcielą się w samych siebie.

Nim zaczniecie wariować, że w serialu FX pojawi się sam Prezydent Stanów Zjednoczonych, uspokajamy… zarówno Trump jak i Clinton nie będą rzecz jasna kręcić scen na potrzeby „American Horror Story.” Zobaczymy ich raczej w telewizji. W ostatnim wywiadzie z Hollywood Reporter, Murphy zdradził, że dwójka pojawi się w serialu jednak nie w towarzystwie reszty aktorów. Po prostu będą oni pojawiać się na ekranie telewizora.

Murphy nie sprecyzował w którym odcinku będziemy mogli się ich spodziewać czy też może audycje telewizyjne z ich udziałem będą stałym elementem każdego odcinka. Jednak wiemy już na pewno, że ponownie pojawią się wspólnie na naszych ekranach co jest trochę niepokojące.

Więcej w dziale FILM