Polub nas
Do góry

Smolik i Kev Fox zagrają w Stacji Mercedes

W piątek, 22 lipca, o godz. 20.00 na warszawskim Powiślu.

SMOLIK // KEV FOX – dwie indywidualności, które łączy pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych

Smolik to jeden z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych producentów na polskim rynku muzycznym. Dotychczas nagrał cztery solowe płyty, z których każda w swoim czasie uznawana była za przełomową. Artysta z wielkimi sukcesami komponuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.

Kliknij i dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Postać Keva Foxa otocza aura tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk na tyle upodobał sobie Polskę i polską publiczność, że postanowił tu zamieszkać. Współpraca ze Smolkiem przy nagrywaniu utworu „L.O.O.T.” tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

NIE PRZEGAP: Smolik i Muzeum Powstania Warszawskiego – niezwykły projekt

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy znakomitego polskiego producenta i brytyjskiego songwrittera. Obecnie płyta SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści otrzymali FRYDERYKA w kategorii alternatywa i elektronika. Pierwszy singiel z albumu – RUN – przez wielu uznawany jest za utwór roku.

Zapraszamy na koncert SMOLIKA i KEVA FOXA w Stacji Mercedes. Wstęp wolny.

Stacja Mercedes, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
22 lipca 2016, start koncertu: 20.00

Więcej w dziale koncerty / festwale