Polub nas
Do góry

Tribute to Amy Winehouse w Warszawie – wygraj zaproszenie

Mimo, że za życia wydała tylko dwa albumy, zostanie zapamiętana jako Wielka.

Amy Winehouse była niezwykłą artystką, o tym nikogo nie trzeba przekonywać. Wielu artystów młodego pokolenia podkreśla, że to właśnie ona otworzyła drzwi brytyjskiej muzyce za Ocean

Jej śmierć bardzo zasmuciła świat muzyki, najbardziej jednak fanów. Mimo, że za życia wydała tylko dwa albumy, zostanie zapamiętana jako Wielka. Często porównywana była do Billie Holiday, zrobił to sam Tony Bennett – znakomity wokalista jazzowy. Artysta powiedział to w dokumencie „AMY”, który swoją premierę miał 7 sierpnia 2015 roku.

Czytaj też: Zobacz niepublikowane wcześniej zdjęcia młodej Amy Winehouse

Ponadto podczas ponad dwugodzinnej produkcji widzowie zobaczyli wiele prywatnych filmów z dzieciństwa artystki czy nagrania zrealizowane przez samą Winehouse, a także materiały archiwalne z początków jej kariery oraz te pokazujące prace w studiu nagraniowym przy tworzeniu materiału na jej obie płyty.

 

Kliknij, aby dołączyć do wydarzenia na Facebooku

Jesteśmy ogromnymi fanami Amy Winehouse, dlatego dwa dni przed rocznicą śmierci odbędzie się w Warszawie Tribute poświęcony muzyce tej jedynej w swoim rodzaju Brytyjki.

Największe przeboje Amy wykona dla Was Lena Romul / Marti Brown.

Lena Romul jako siedemnastolatka otrzymała Wyróżnienie Indywidualne na Jazz Juniors 2007, od którego zaczęła się poważna przygoda z muzyką. Występowała ze swoimi projektami na Bukarest International Jazz Festival, Slot Art Festiwal, Jazz Juniors, Krokus Jazz Festival, No Border Festival.

KONKURS

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie, aby wygrać należy polubić ten wpis, a w komentarzu napisać „AMY”.

Zwycięzcę wybierzemy 10 lipca o godz. 20:00

Tribute to Amy Winehouse

Warszawa, Klub Harenda | 21.07.2017, godz. 20:00

Bilety: 10 zł / do nabycia na stronie: http://going.pl/tributetoaw

źródło: materiały prasowe

Więcej w dziale konkurs