Polub nas
Do góry

„Wielka Wygrana” w Teatrze Żydowskim – wygraj zaproszenia na spektakl

Już 13 i 14 maja kolejne spektakle „Wielkiej wygranej,” którą pokochali widzowie.

„Po obejrzeniu tej naprawdę zabawnej i dowcipnej inscenizacji nietrudno dojść do wniosku, że lepiej być biedakiem, otoczonym rodziną i przyjaciółmi, niż bogaczem, który jest tak naprawdę sam,” piszę jedna z recenzentek

Komedia muzyczna „Wielka Wygrana” w reżyserii Tomasza Szczepanka napisana została przez Martę Guśniowską, a zainspirowana jest tekstem klasyka literatury jidysz, Szolema Alejchema. W marcu odbyła się premiera, a w maju zobaczymy spektakl ponownie gościnnie na deskach Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa -13 maja (godz. 16.00 i 19.00) i 14 maja (godz. 19.00).

Bilety na ten spektakl można zakupić w wyjątkowej cenie 25 złotych, w związku z zakończeniem sezonu!

Kliknij tutaj, aby zarezerwować bilety i dowiedzieć się więcej

Najpierw było czytanie performatywne w ramach „Przepisów domowych”, których kuratorem był Mike Urbaniak. Teraz „Wielka wygrana” Szolema Alejchema, przepisana przez Martę Guśniowską, jako pełny spektakl, wchodzi do repertuaru Teatru Żydowskiego w Warszawie.

Konkurs

Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na spektakl 13 maja w godzinach 16-ta i 19-ta oraz jedno podwójne zaproszenie na godz. 19:00 w dniu 14 maja, aby wygrać należy polubić ten post, a w komentarzu wybrać preferowany termin spektaklu.

Zwycięzców wybierzemy 8. maja o godz. 20:00

Więcej w dziale konkurs