Polub nas
Do góry

Wszystko co wiemy o 2. sezonie serialu „Stranger Things”

Wielkie odliczanie do premiery.

Znamy datę premiery. Tytuły wszystkich odcinków i setki filmików, które wrzuca do sieci Millie Bobby Brown

Jednak do premiery 2. sezonu serialu „Stranger Things” zostało jeszcze bardzo dużo czasu – nowe odcinki w serwisie Netflix pojawią się dopiero na Halloween – dlatego warto zapytać co stanie się z naszymi bohaterami. Podsumujemy wszystkie aspekty fabularne.

Co wiadomo o nowych odcinkach? Przekonajcie się sami.

Eleven powraca… jak to możliwe?

Należy powiedzieć sobie jasno: Bobby Brown powróci na ekran, ale tak naprawdę nikt nie mówił nic o postaci w jaką wcieliła się w sezonie pierwszy. W ostatnich odcinkach, Mike opłakuje jej (jak mogłoby się wydawać) śmierć po starciu z Demagorgonem. Fabuła sezonu pierwszego polegała na przedstawieniu postaci, a nadchodzące odcinki mają skupić się na historii i pochodzeniu tej postaci.

Na podwórku pojawią się nowe dzieciaki

Dacre Montgomery i Sadie Sink wprowadzają się do Hawkins w roli przyrodniego rodzeństwa, które w mgnieniu oka zaprzyjaźnia się ze znanymi nam już bohaterami. Sink wcieli się w postać Max, z koleii Montgomery pojawi się na ekranie w roli jej starszego brata.

Z Willem zdecydowanie nie jest dobrze

stranger things

Młody Pan Byers w ostatnim odcinku sezonu pierwszego zachłysną się podejrzaną mazią i według twórców serialu zaczyna widzieć obrazy z „drugiego świata,” którego istnienie nie zostało jeszcze potwierdzone. Czy to oznacza, że Will utknie w równoległym wymiarze? Czy łączy go coś z Demogorgonem? Czy polubi kiedyś normalne jedzenie czy pozostanie wierny pudingowi?

Nowy szeryf… w labolatorium

Do Hawkins przybywa Paul Reiser, którego głównym zadaniem będzie posprzątać cały bałagan jaki pozostawiły po sobie „ponadnaturalne” moce, jednak motywy jego działania pozostawiają wiele do życzenia. „Czy jest to postać dobra czy zła? Szczerze mówiąc trudno jest odpowiedzieć na to pytanie,” powiedział aktor w jednym z wywiadów. „Niech zdecydują widzowie”.

Czytaj też: Nowy zwiastun 2. sezonu serialu „Stranger Things”

Hopper stara się żyć normalnym życiem… dla dzieciaków

Podobnie jak Joyce, Szeryf Hopper stara się powrócić do normalnego życia i całkowicie wymazać z pamięci wydarzenia przez jakie przeszedł w sezonie pierwszym. „Bardzo mu trudno wrócić do siebie,” mówi odwtórca roli, David Harbor w rozmowie z magazynem EW. „Hopper nie przestaje kłamać czym skrzywdzi najbliższe sobie osoby”.

Joyce jest gotowa na miłość

stranger things

Matka Willa i Jonathana w której postać wciela się aktorka Winona Ryder, zasługuje na trochę miłości! W końcu należy jej się trochę od życia za utratę pięknego wnętrza i ciągłego strachu o ukochanego syna. Bob (w tej roli Sean Astin) to były kolega z klasy, który jak mówi w jednym z wywiadów sama Ryder: „byłby idealnym ojcem dla jej synów”.

BARB NIE ŻYJE

O tym zapewne wiedzią już wszyscy, ale uważamy za istotne, aby już nigdy więcej w internecie nie pojawił się żaden post odnośnie serialu bez zaproszenia do akcji #JusticeForBarb.

Dustin dostaje zwierzaka

I nie jest to cicha, władająca dziwnymi mocami dziewczynka z tajemnych labolatoriów. Aktor Gaten Matarazzo w wywiadzie z magazynem EW opisał nowego przyjaciela jako „podobnego do żaby, który nie pochodzi jednak z planety ziemia”.

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW „STRANGER THINGS” JUŻ 31 PAŹDZIERNIKA.

Więcej w dziale FILM