Polub nas
Do góry

Woodstock i Coachella w nowym utworze Lany Del Rey

Brzmi znajomo? Wiemy dlaczego.

Podczas gdy większość fanów, cierpliwie odlicza do premiery nowego albumu, Lany Del Rey publikuje nowy utwór, który brzmi jakby znajomo…

Tak się składa, że dokładnie wiemy skąd znamy premierową melodie. Przed kilkoma tygodniami, Lana opublikowała na Instagramie materiał, na którym opowiada o swoim niespodziewanym przystanku w drodze powrotnej z festiwalu Coachella, kiedy to fala inspiracji, zaowocowała piosenką, mającą opowiadać o coraz gorętszych relacjach między Ameryką, a Koreą Północną. Wokalistka wspominała już wcześniej, że jej nadchodzący krążek będzie poruszał „wiele problemów dzisiejszego świata.”

I’m not gonna lie- I had complex feelings about spending the weekend dancing whilst watching tensions w North Korea mount. I find It’s a tightrope between being vigilantly observant of everything going on in the world and also having enough space and time to appreciate God’s good earth the way it was intended to be appreciated. On my way home I found myself compelled to visit an old favorite place of mine at the rim of the world highway where I took a moment to sit down by the sequoia grove and write a little song. I just wanted to share this in hopes that one individual’s hope and prayer for peace might contribute to the possibility of it in the long run. Hope everyone has a nice day, with love from California

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

Jak już zapewne wiecie, Lana Del Rey nagrała utwór, który powstał w lesie i natychmiast postanowiła go wydać.

Mimo, że wciąż nie jest do końca jasna czy kompozycja pojawi się na nadchodzącym albumie, Lana najwyraźniej nie mogła powstrzymać się przed podzieleniem się nią z resztą świata. Prawdopodobnie duży wpływ na taką decyzje miał sam jej przekaz…

W opublikowanym na Twitterze poście, Lana dzieli się z nami ręcznie napisaną notką, gdzie wyjaśnia jak bardzo zadowolona jest z powstania i opublikowania piosenki.

„To prawdziwe błogosławieństwo – móc tworzyć muzykę, tym bardziej jeśli możesz poruszać za ich pomocą aktualne tematy,” napisała. „Utwór powstał w drodze powrotnej z festiwalu Coachella. Dziękuje producentowi, że tak szybko udało mu się wydać kawałek.” 

Wokalistka zapowiedziała również nadejście oficjalnego teledysku do nagranego wspólnie z The Weeknd’em singla pt. „Lust For Life.

Utworu „Coachella – Woodstock in My Mind” możecie posłuchać poniżej.

 

I jeszcze jedno…

Mimo, że w sieci nie pojawiła się jeszcze, oficjalna data premiery nowego albumu to ostatnie plotki sugerują, że krążek może pojawić się w sieci już 26. maja!

Więcej w dziale News