Polub nas
Do góry

Wygraj bilety na spotkanie z idolami – The Kelly Family

Ożyw swoje wspomnienia z rodziną Kelly. Wygraj bilety na spotkanie z idolami z młodości.

Słynna grupa muzyczna The Kelly Family niedawno ogłosiła swój powrót muzyczną scene. Podczas europejskiej trasy koncertowej „We Got Love – LIVE 2018” odwiedzą trzy polskie miasta – Gdańsk, Łódź i Kraków

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy – 20 milionów sprzedanych płyt, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 nagród muzycznych.

Kliknij i kup bilet na koncert The Kelly Family.

Podczas koncertów nie zabraknie takich piosenek, takich jak: „An Angel” czy „I can’t help myself” oraz nowych kompozycji z wydanej w marcu tego roku płyty „We Got Love”. Będzie to muzyczną podróżą przez 40 lat historii zespołu.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs. Spełnijcie swoje marzenie i spotkajcie się z zespołem The Kelly Familly ❤️❤️

Zanim wspólnie z Waszymi przyjaciółmi zaśpiewacie podczas jednego z kwietniowych występów „And I love you, I wan’t you, I want to talk to you…”, będziecie mogli porozmawiać z Waszymi idolami na żywo! Na trzy miesiące przed polskimi koncertami, grupa przyjedzie specjalnie do Warszawy już 11 stycznia, by spotkać się z kimś z Was!

Co należy zrobić, by zdobyć główną nagrodę?

KONKURS

Polub ten post, a w komentarzu wstaw swój ulubiony utwór zespołu The Kelly Family i jednym zdaniem przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wysłać na spotkanie. Zwycięzców wybierzemy już 8.01 o godz. 10:00, a samo spotkanie odbędzie się 11.01 w Warszawie.

Powodzenia!

Więcej w dziale konkurs