Polub nas
Do góry

Zapowiedź wspólnego projektu Chvrches i Kristen Stewart

Nowa wersja „Down Side Of Me” z obrazem w reżyserii aktorki powstała w celach charytatywnych.

Chvrches opublikował zapowiedź teledysku do „Down Side of Me” w reżyserii Kristen Stewart

Kolaboracja to efekt projektu stworzonego na potrzeby amerykańskiej organizacji non-profit, Planned Parenthood, która działa na rzecz praw reprodukcyjnych i zapewnia milionom ludzi dostęp do badań, diagnostyki nowotworów czy aborcji.

W ostatnim filmie promującym fundacje mogliśmy zobaczyć St. Vincent, Johna Legenda oraz Zacha Galifianakisa wykonujących cover utworu „Lovin’ You” autorstwa Minnie Riperton. W projekcie wezmą udział również tacy artyści jak m.in. Bjork czy Bon Iver.

„Od dawna prosiłam Chvrches, aby móc zrealizować dla zespołu jakiś projekt,” powiedziała aktorka w ostatnim wywiadzie z LA Time. „Są potwornie utalentowani.”

Pełna wersja klipu trafi do sieci 28 kwietnia, a w oczekiwaniu na premierę pomoże Wam poniższa zapowiedź „Down Side of Me.”

Ostatni krążek zespołu pt. „Every Open Eye” miał swoją premierę w 2015 roku.

Organizacja Planned Parenthood za sprawą administracji Trumpa nie ma ostatnio łatwego życia. Na początku miesiąca prezydent podpisał ustawę ograniczającą finansowanie dla tej i innych organizacji, które w swych programach mają zapisane wykonywanie aborcji.

źródło: www.dazed.com

Więcej w dziale News