Polub nas
Do góry

Złe wieści dla fanów serialu „Sherlock”

Dotyczące nowego sezonu produkcji.

Od czasu wielkiego finału 4. sezonu serialu, zastanawiamy się czy Sherlock i John Watson powrócą jeszcze na ekran i wygląda na to, że odpowiedź może być tylko jedna: NIE

Ostatnie odcinki to prawdziwy szok dla fanów produkcji. Czarna strony Mary, relację Sherlocka z Molly Hopper czy wielkie braki w fabule to tylko niektóre z wydarzeń o którym w sieci było bardzo głośno, a po seansie niemal natychmiast zaczęliśmy zastanawiać się kiedy powrócimy na Baker Street.

W programie The One Show, aktor Andrew Scott zdradził, że nie ma co liczyć na powrót Sherlocka w najbliższej przyszłości.

Aktor, który wciela się w rolę Moriarty’ego został (trochę w dowcipie, a trochę na serio) zapytany czy możemy spodziewać się nowych odcinków przed kolejnymi wyborami w Wielkie Brytanii – zwykle odbywają się one co pięć lat (w tym roku mieliśmy jednak wyjątek).

„Nie wydaje mi się, żeby nowe odcinki Sherlocka były w planach,” powiedział. „Jestem niemal pewien, że kolejne wybory nadejdą szybciej niż kolejna odsłona serii.”

Booo!

Aktor dodał również, że na powrót na Baker St. będziemy musieli czekać LATAMI.

„Nie zrealizujemy kolejnego sezonu przez najbliższe kilka lat,” powiedział. „Wszyscy są teraz zajęci, a nie ma sensu robienie czegoś na siłę… bez pomysłu.”

Wypowiedź Andrew Scotta pojawia się w sieci na kilka tygodni po tym jak twórca serialu, Steven Moffat, który odpowiada również za serię Doctor Who, zdradził, że nie skończył jeszcze historii z Holmes’em i Watsonem w rolach głównych.

Kolejną niespodzianką jest wypowiedź współproducenta, Marka Gatissa, który w ostatnim wywiadzie z Digital Spy zdradził, że wspólnie z Moffatem pracują obecnie nad nowym projektem, co bardzo nas zaintrygowało.

„Mam dużo na głowie, a Steven desperacko chciałbym napisać coś poza kolejnym odcinkiem Sherlocka czy Doctora Who – wydaje mi się, że coś się znajdzie,” powiedział. „Jedyne co mogę zdradzić to to, że warto jest czekać.”

Mimo, że cieszą nas wstępne zapowiedzi o nowym projekcie Gatissa i Moffata to nie da się ukryć złości, która przychodzi, kiedy uświadomimy sobie, że na kolejny odcinek Sherlocka będziemy musieli czekać PÓŁ DEKADY *płaczemy*.

Z drugiej jednak strony może to oznaczać, że serial wcale się nie skończył. Jeśli cztery sezony serii czegoś nas nauczyły to z całą pewnością tego, że spodziewać możemy się tego co najmniej spodziewane.

źródło: www.hellogiggles.com

Więcej w dziale FILM